ppsl

MICHAELA + MARCEL

Najlepsi! Magda i Dawid towarzyszyli nam podczas naszego ślubu cywilnego w Niemczech i ślubu kościelnego w Polsce! Są po prostu wspaniali! Zdjęcia i film są takie jakie sobie wymarzyliśmy! Wszyscy są zachwyceni ich pracą. Współpraca super! Doskonale się dogadywaliśmy!

Oni uwiecznili nasz najpiękniejszy dzień, dziękujemy wam! 

BASIA + BARTEK

Kocham tych ludzi! Pasja, profesjonalizm, kreatywne kadry, lekki i przyjazny kontakt z każdą nawet najbardziej wymagającą parą. Komu nie pochwalilibyśmy się zdjęciami, każdy się zachwyca!

Dziękujemy serdecznie za wspaniałe pamiątki. Nie zamienilibyśmy Waszych usług na żadne inne! Wszystkim zainteresowanym serdecznie i z czystym sumieniem polecamy!

PAULINA + ADRIAN

Na początku napisze … WIELKIE LOVE.
Magda i Dawid najlepsi profesjonaliści. Towarzyszyli nam podczas przygotowań, ślubu oraz sesji plenerowej. Tych ludzi nie da się nie lubić. W swoją pracę wkładają całe serce. Od samego początku uśmiechnięci, służą dobrą radą, rozluźniają atmosferę. Wykonanie materiału na poziomie Hollywood.

Polecamy z całego serca i już nie możemy doczekać się kolejnych kadrów.

ANGELIKA + DAWID

Kochani, chcielibyśmy Wam jeszcze raz bardzo podziękować. Zdjęcia i film ze ślubu przeszedł nasze oczekiwania. Wszystko wyszło wspaniale! Poza pracą jesteście super ludźmi, w których towarzystwie nie czuliśmy stresu w dniu ślubu i czuliśmy się wspaniale. Dziękujemy Wam z całego serca.

SANDRA + KAMIL

Zdecydowaliśmy się na usługi Pospieszczyk Studio dzięki naszym dj Simon M. & Master i to był bardzo dobry wybór. Dogadują się świetnie, dlatego wszystkie ważne momenty imprezy mamy perfekcyjnie uchwycone. Jakość filmu genialna! Wszyscy wyglądamy jak gwiazdy filmowe 🙂   Nie nudzi, ani na chwilę nie można oderwać oka 🙂 Nasze prośby zostały spełnione. Jeśli chcecie niepowtarzalną pamiątkę na całe życie serdecznie polecamy Pospieszczyk Studio! Kontakt z Nimi to przyjemność.
Gorąco dziękujemy!

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

JEŚLI CHCESZ ŻEBYŚMY DO CIEBIE ODDZWONILI, ZOSTAW SWÓJ NUMER TELEFONU

Tel.: +48 791 734 223 | @: kontakt@pospieszczyk.com | www.pospieszczyk.com